Raad en college

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Aantal zetels op 31-12-2014
7

Leden

Foto van Rens Steintjes Rens Steintjes (fractievoorzitter) vanaf 02-03-2014
Foto van Martin Thus Martin Thus (fractievoorzitter) tot 26-03-2014
Foto van Jeroen Berends Jeroen Berends (raadslid) vanaf 19-05-2014
Foto van Liesbeth Berens Liesbeth Berens (raadslid) tot 26-03-2014
Foto van Cathy Bouwens Cathy Bouwens (raadslid)
Foto van Harry Dorland Harry Dorland (raadslid)
Foto van Bennie Ernst Bennie Ernst (raadslid)
Foto van Paul Gerritsen Paul Gerritsen (raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Vincent Heuthorst Vincent Heuthorst (raadslid) tot 26-03-2014
Foto van Rens Steintjes Rens Steintjes (raadslid) tot 01-03-2014
Foto van Bennie Vonk Bennie Vonk (raadslid)
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Aantal zetels op 31-12-2014
5

Leden

Foto van Steven Kroon Steven Kroon (fractievoorzitter) vanaf 26-05-2014
Foto van Henk Beks Henk Beks (raadslid) vanaf 27-02-2014tot 26-03-2014
Foto van Onno van de Groep Onno van de Groep (raadslid) tot 14-02-2014
Foto van Alain van de Haar Alain van de Haar (raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van René Isselman René Isselman (raadslid) tot 26-03-2014
Foto van Marianne Kock Marianne Kock (raadslid)
Foto van Ercan Koçyigit Ercan Koçyigit (raadslid)
Foto van Emiel Koestal Emiel Koestal (raadslid) tot 26-03-2014
Foto van Pieter Koning Pieter Koning (raadslid) tot 26-03-2014
Foto van Steven Kroon Steven Kroon (raadslid) vanaf 27-03-2014tot 25-05-2014
Foto van Jens Larsen Jens Larsen (raadslid) tot 26-03-2014
Foto van Govert Jan Pontier Govert Jan Pontier (raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Theo Röttger Theo Röttger (raadslid) tot 18-03-2014
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Aantal zetels op 31-12-2014
6

Leden

Foto van Nol Verhoeven Nol Verhoeven (fractievoorzitter)
Foto van Helma Bulten Helma Bulten (raadslid)
Foto van Simone Koster Simone Koster (raadslid)
Foto van Loes van der Meijs Loes van der Meijs (raadslid) vanaf 27-03-2014tot 19-05-2014
Foto van Henk Mourik Henk Mourik (raadslid)
Foto van Stan van Pul Stan van Pul (raadslid)
Foto van Maureen Sluiter Maureen Sluiter (raadslid)
Foto van Pieter Wieman Pieter Wieman (raadslid) tot 26-03-2014
 

SP

Fractie informatie

Logo van SP
Aantal zetels op 31-12-2014
5

Leden

Foto van Hans Boerwinkel Hans Boerwinkel (fractievoorzitter) vanaf 27-03-2014
Foto van Suzan ter Heijne Suzan ter Heijne (fractievoorzitter) vanaf 24-01-2014tot 26-03-2014
Foto van Harry Bosman Harry Bosman (raadslid)
Foto van Saskia Dolleman Saskia Dolleman (raadslid) vanaf 27-11-2014
Foto van Suzan ter Heijne Suzan ter Heijne (raadslid) tot 23-01-2014
Foto van Suzan ter Heijne Suzan ter Heijne (raadslid) vanaf 27-03-2014tot 26-11-2014
Foto van Jaco te Hennepe Jaco te Hennepe (raadslid)
Foto van Marijke Rütten Marijke Rütten (raadslid) vanaf 27-03-2014
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Aantal zetels op 31-12-2014
2

Leden

Foto van Henri-George Moïze de Chateleux Henri-George Moïze de Chateleux (fractievoorzitter)
Foto van Willem Traag Willem Traag (raadslid)
 

GroenLinks

Fractie informatie

Logo van GroenLinks
Aantal zetels op 31-12-2014
2

Leden

Foto van Sevda Bali Sevda Bali (fractievoorzitter)
Foto van John Westerdiep John Westerdiep (fractievoorzitter)
Foto van Rob van Dillen Rob van Dillen (raadslid) tot 26-03-2014
Foto van Joost van der Walle Joost van der Walle (raadslid) tot 26-03-2014
 

GemeenteBelangen Doetinchem

Fractie informatie

Logo van GemeenteBelangen Doetinchem
Aantal zetels op 31-12-2014
2

Leden

Foto van Ed de Rechteren van Hemert Ed de Rechteren van Hemert (fractievoorzitter)
Foto van Patrick Moors Patrick Moors (fractievoorzitter) vanaf 27-03-2014
 

SGP-ChristenUnie

Fractie informatie

Logo van SGP-ChristenUnie
Aantal zetels op 31-12-2014
2

Leden

Foto van Gert-Jan Averesch Gert-Jan Averesch (fractievoorzitter) vanaf 19-05-2014
Foto van Ewout de Jong Ewout de Jong (fractievoorzitter)
 

Lokaal Belang Doetinchem

Fractie informatie

Logo van Lokaal Belang Doetinchem
Aantal zetels op 31-12-2014
1

Leden

Foto van Willem Traag Willem Traag (raadslid)
 

PvLM (Partij voor Lokaal Maatwerk)

Fractie informatie

Logo van PvLM (Partij voor Lokaal Maatwerk)
Aantal zetels op 31-12-2014
2

Leden

Foto van Robert Ooms Robert Ooms (fractievoorzitter)
Foto van Ans Putman Ans Putman (fractievoorzitter)
Foto van Wilco Lenting Wilco Lenting (raadslid) vanaf 27-03-2014tot 30-03-2014
 

Duurzaam Doetinchem

Fractie informatie

Logo van Duurzaam Doetinchem
Aantal zetels op 31-12-2014
1

Leden

Foto van Ellenus Venema Ellenus Venema (fractievoorzitter)
 

Uw Belang

Fractie informatie

Logo van Uw Belang

Leden

Foto van Marja Lukassen Marja Lukassen (fractievoorzitter) tot 01-03-2014
 

Fractie Veltkamp

Fractie informatie

Logo van Fractie Veltkamp
Aantal zetels op 31-12-2014
1

Leden

Foto van Johan Veltkamp Johan Veltkamp (fractievoorzitter)
 

PLOD (Plaatselijk Onafhankelijk Doetinchem)

Fractie informatie

Logo van PLOD (Plaatselijk Onafhankelijk Doetinchem)

Leden

Foto van Janny Grootjans-Doornbos Janny Grootjans-Doornbos (fractievoorzitter) tot 03-03-2014
 

Burgemeester

Orgaan informatie

Logo van Burgemeester

Leden

Foto van Niels Joosten Niels Joosten (burgemeester/voorzitter van de raad) vanaf 05-02-2014
 

College

Orgaan informatie

Logo van College

Leden

Foto van Niels Joosten Niels Joosten (burgemeester/voorzitter van de raad) vanaf 05-02-2014
Foto van Annemieke Traag Annemieke Traag (burgemeester/voorzitter van de raad)
Foto van Tonny van de Vondervoort Tonny van de Vondervoort (burgemeester/voorzitter van de raad) tot 01-01-2014
Foto van Henk Bulten Henk Bulten (wethouder) vanaf 20-05-2014
Foto van Peter Drenth Peter Drenth (wethouder)
Foto van Steven Kroon Steven Kroon (wethouder) tot 26-03-2014
Foto van Ingrid Lambregts Ingrid Lambregts (wethouder)
Foto van Frans Langeveld Frans Langeveld (wethouder)
Foto van Loes van der Meijs Loes van der Meijs (wethouder)
Foto van Kees Telder Kees Telder (wethouder)
Foto van Jan Bart Wilschut Jan Bart Wilschut (wethouder) tot 19-05-2014
Foto van Henk Bulten Henk Bulten (raadslid) tot 19-05-2014