Raad en college

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Aantal zetels op 31-12-2011
8

Leden

Foto van Martin Thus Martin Thus (fractievoorzitter)
Foto van Liesbeth Berens Liesbeth Berens (raadslid) vanaf 12-02-2011tot 04-06-2011
Foto van Cathy Bouwens Cathy Bouwens (raadslid)
Foto van Harry Dorland Harry Dorland (raadslid)
Foto van Bennie Ernst Bennie Ernst (raadslid)
Foto van Janny Grootjans-Doornbos Janny Grootjans-Doornbos (raadslid) tot 03-02-2011
Foto van Vincent Heuthorst Vincent Heuthorst (raadslid)
Foto van Marieke Salemink- van der Burg Marieke Salemink- van der Burg (raadslid) tot 12-02-2011
Foto van Marieke Salemink- van der Burg Marieke Salemink- van der Burg (raadslid) vanaf 04-06-2011
Foto van Rens Steintjes Rens Steintjes (raadslid)
Foto van Bennie Vonk Bennie Vonk (raadslid)
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Aantal zetels op 31-12-2011
8

Leden

Foto van Pieter Koning Pieter Koning (fractievoorzitter)
Foto van Douwe Bos Douwe Bos (raadslid)
Foto van Onno van de Groep Onno van de Groep (raadslid)
Foto van René Isselman René Isselman (raadslid)
Foto van Marianne Kock Marianne Kock (raadslid)
Foto van Ercan Koçyigit Ercan Koçyigit (raadslid)
Foto van Emiel Koestal Emiel Koestal (raadslid)
Foto van Jens Larsen Jens Larsen (raadslid)
Foto van Ans Putman Ans Putman (raadslid) tot 15-09-2011
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Aantal zetels op 31-12-2011
8

Leden

Foto van Nol Verhoeven Nol Verhoeven (fractievoorzitter)
Foto van Helma Bulten Helma Bulten (raadslid)
Foto van Simone Koster Simone Koster (raadslid)
Foto van Henk Mourik Henk Mourik (raadslid)
Foto van Stan van Pul Stan van Pul (raadslid)
Foto van Maureen Sluiter Maureen Sluiter (raadslid)
Foto van Pieter Wieman Pieter Wieman (raadslid)
 

SP

Fractie informatie

Logo van SP
Aantal zetels op 31-12-2011
2

Leden

Foto van Harry Bosman Harry Bosman (raadslid)
Foto van Jaco te Hennepe Jaco te Hennepe (raadslid)
Foto van Marja Lukassen Marja Lukassen (raadslid) tot 08-12-2011
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Aantal zetels op 31-12-2011
2

Leden

Foto van Henri-George Moïze de Chateleux Henri-George Moïze de Chateleux (fractievoorzitter) vanaf 01-04-2011
Foto van Rogier Dikker Rogier Dikker (raadslid) tot 28-04-2011
Foto van Willem Traag Willem Traag (raadslid)
 

GroenLinks

Fractie informatie

Logo van GroenLinks
Aantal zetels op 31-12-2011
4

Leden

Foto van Sevda Bali Sevda Bali (fractievoorzitter)
Foto van John Westerdiep John Westerdiep (fractievoorzitter)
Foto van Rob van Dillen Rob van Dillen (raadslid)
Foto van Dirk Kuipers Dirk Kuipers (raadslid)
 

SGP-ChristenUnie

Fractie informatie

Logo van SGP-ChristenUnie
Aantal zetels op 31-12-2011
1

Leden

Foto van Ewout de Jong Ewout de Jong (fractievoorzitter)
 

Lokaal Belang Doetinchem

Fractie informatie

Logo van Lokaal Belang Doetinchem
Aantal zetels op 31-12-2011
1

Leden

Foto van Willem Traag Willem Traag (raadslid)
 

PvLM (Partij voor Lokaal Maatwerk)

Fractie informatie

Logo van PvLM (Partij voor Lokaal Maatwerk)
Aantal zetels op 31-12-2011
1

Leden

Foto van Robert Ooms Robert Ooms (fractievoorzitter)
 

Duurzaam Doetinchem

Fractie informatie

Logo van Duurzaam Doetinchem
Aantal zetels op 31-12-2011
1

Leden

Foto van Ellenus Venema Ellenus Venema (fractievoorzitter)
 

Uw Belang

Fractie informatie

Logo van Uw Belang
Aantal zetels op 31-12-2011
1

Leden

Foto van Marja Lukassen Marja Lukassen (fractievoorzitter) vanaf 08-12-2011
 

PvB (Partij voor Burgers)

Fractie informatie

Logo van PvB (Partij voor Burgers)
Aantal zetels op 31-12-2011
1

Leden

Foto van Ans Putman Ans Putman (fractievoorzitter) vanaf 15-09-2011
 

Fractie Veltkamp

Fractie informatie

Logo van Fractie Veltkamp
Aantal zetels op 31-12-2011
1

Leden

Foto van Johan Veltkamp Johan Veltkamp (fractievoorzitter)
 

PLOD (Plaatselijk Onafhankelijk Doetinchem)

Fractie informatie

Logo van PLOD (Plaatselijk Onafhankelijk Doetinchem)
Aantal zetels op 31-12-2011
1

Leden

Foto van Janny Grootjans-Doornbos Janny Grootjans-Doornbos (fractievoorzitter) vanaf 03-02-2011
 

College

Orgaan informatie

Logo van College
Aantal zetels op 31-12-2011
1

Leden

Foto van Herman Kaiser Herman Kaiser (burgemeester/voorzitter van de raad)
Foto van Annemieke Traag Annemieke Traag (burgemeester/voorzitter van de raad)
Foto van Otwin van Dijk Otwin van Dijk (wethouder)
Foto van Peter Drenth Peter Drenth (wethouder)
Foto van Steven Kroon Steven Kroon (wethouder)
Foto van Ingrid Lambregts Ingrid Lambregts (wethouder)
Foto van Frans Langeveld Frans Langeveld (wethouder)
Foto van Loes van der Meijs Loes van der Meijs (wethouder)
Foto van Kees Telder Kees Telder (wethouder)
Foto van Henk Bulten Henk Bulten (raadslid)