Raad en college

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Aantal zetels op 31-12-2018
7

Leden

Foto van Jeroen Berends Jeroen Berends (fractievoorzitter) vanaf 17-05-2018
Foto van Ingrid Lambregts Ingrid Lambregts (fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018tot 17-05-2018
Foto van Rens Steintjes Rens Steintjes (fractievoorzitter) tot 28-03-2018
Foto van Jeroen Berends Jeroen Berends (raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Cathy Bouwens Cathy Bouwens (raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Harry Dorland Harry Dorland (raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Bennie Ernst Bennie Ernst (raadslid)
Foto van Paul Gerritsen Paul Gerritsen (raadslid)
Foto van Drea Gieling Drea Gieling (raadslid) vanaf 29-03-2018tot 21-09-2018
Foto van Vincent Heuthorst Vincent Heuthorst (raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Paul Hilferink Paul Hilferink (raadslid) vanaf 27-09-2018
Foto van Rob Veenes Rob Veenes (raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Ruud Veldkamp Ruud Veldkamp (raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Bennie Vonk Bennie Vonk (raadslid) tot 28-03-2018
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Aantal zetels op 31-12-2018
4

Leden

Foto van Steven Kroon Steven Kroon (fractievoorzitter)
Foto van Marianne Kock Marianne Kock (raadslid)
Foto van Ercan Koçyigit Ercan Koçyigit (raadslid)
Foto van Govert Jan Pontier Govert Jan Pontier (raadslid)
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Aantal zetels op 31-12-2018
4

Leden

Foto van Robbert Hummelink Robbert Hummelink (fractievoorzitter) vanaf 17-05-2018
Foto van Maureen Sluiter Maureen Sluiter (fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018tot 17-05-2018
Foto van Nol Verhoeven Nol Verhoeven (fractievoorzitter) tot 28-03-2018
Foto van Helma Bulten Helma Bulten (raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Hans Dales Hans Dales (raadslid) vanaf 17-05-2018
Foto van Robbert Hummelink Robbert Hummelink (raadslid) vanaf 29-03-2018tot 17-05-2018
Foto van Simone Koster Simone Koster (raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Henk Mourik Henk Mourik (raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Stan van Pul Stan van Pul (raadslid)
Foto van Marius Wijers Marius Wijers (raadslid) vanaf 29-03-2018
 

SP

Fractie informatie

Logo van SP
Aantal zetels op 31-12-2018
4

Leden

Foto van Hans Boerwinkel Hans Boerwinkel (fractievoorzitter)
Foto van Harry Bosman Harry Bosman (raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Jaco te Hennepe Jaco te Hennepe (raadslid) tot 28-03-2018
Foto van Sipke Hubers Sipke Hubers (raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Marijke Rütten Marijke Rütten (raadslid)
Foto van Naomi Wartenberg Naomi Wartenberg (raadslid)
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Aantal zetels op 31-12-2018
4

Leden

Foto van Pieter Herngreen Pieter Herngreen (fractievoorzitter) vanaf 17-05-2018
Foto van Jorik Huizinga Jorik Huizinga (fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018tot 17-05-2018
Foto van Pieter Herngreen Pieter Herngreen (raadslid) vanaf 29-03-2018tot 17-05-2018
Foto van Eugenie Ketting Eugenie Ketting (raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Jordy Mullink Jordy Mullink (raadslid) vanaf 17-05-2018
Foto van Astrid Wenneker Astrid Wenneker (raadslid) vanaf 29-03-2018
 

GroenLinks

Fractie informatie

Logo van GroenLinks
Aantal zetels op 31-12-2018
3

Leden

Foto van Karen Kamps Karen Kamps (fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van John Westerdiep John Westerdiep (fractievoorzitter) tot 28-03-2018
Foto van Marcella Heerenveen Marcella Heerenveen (raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Anne Marie Kamphuis Anne Marie Kamphuis (raadslid) vanaf 29-03-2018
 

GemeenteBelangen Doetinchem

Fractie informatie

Logo van GemeenteBelangen Doetinchem
Aantal zetels op 31-12-2018
2

Leden

Foto van Patrick Moors Patrick Moors (fractievoorzitter)
Foto van Rosa Giesen Rosa Giesen (raadslid) vanaf 29-03-2018
 

SGP-ChristenUnie

Fractie informatie

Logo van SGP-ChristenUnie

Leden

Foto van Ewout de Jong Ewout de Jong (fractievoorzitter) tot 28-03-2018
 

Lokaal Belang Doetinchem

Fractie informatie

Logo van Lokaal Belang Doetinchem
Aantal zetels op 31-12-2018
1

Leden

Foto van Henri-George Moïze de Chateleux Henri-George Moïze de Chateleux (fractievoorzitter)
Foto van Willem Traag Willem Traag (raadslid) tot 28-03-2018
 

PvLM (Partij voor Lokaal Maatwerk)

Fractie informatie

Logo van PvLM (Partij voor Lokaal Maatwerk)
Aantal zetels op 31-12-2018
1

Leden

Foto van Robert Ooms Robert Ooms (fractievoorzitter) tot 28-03-2018
Foto van Ans Putman Ans Putman (fractievoorzitter)
 

Duurzaam Doetinchem

Fractie informatie

Logo van Duurzaam Doetinchem

Leden

Foto van Ellenus Venema Ellenus Venema (fractievoorzitter) tot 28-03-2018
 

Fractie Veltkamp

Fractie informatie

Logo van Fractie Veltkamp

Leden

Foto van Johan Veltkamp Johan Veltkamp (fractievoorzitter) tot 28-03-2018
 

Partij voor Mens en Milieu

Fractie informatie

Logo van Partij voor Mens en Milieu

Leden

Foto van Sevda Bali Sevda Bali (fractievoorzitter) tot 28-03-2018
 

ChristenUnie-SGP

Fractie informatie

Logo van ChristenUnie-SGP
Aantal zetels op 31-12-2018
1

Leden

Foto van Henk Bulten Henk Bulten (fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018tot 17-05-2018
Foto van Ewout de Jong Ewout de Jong (fractievoorzitter) vanaf 17-05-2018
Foto van Ewout de Jong Ewout de Jong (raadslid) tot 28-03-2018
 

Burgemeester

Orgaan informatie

Logo van Burgemeester

Leden

Foto van Mark Boumans Mark Boumans (burgemeester/voorzitter van de raad)
 

College

Orgaan informatie

Logo van College

Leden

Foto van Mark Boumans Mark Boumans (burgemeester/voorzitter van de raad)
Foto van Henk Bulten Henk Bulten (wethouder)
Foto van Peter Drenth Peter Drenth (wethouder) tot 25-04-2018
Foto van Jorik Huizinga Jorik Huizinga (wethouder) vanaf 17-05-2018
Foto van Ingrid Lambregts Ingrid Lambregts (wethouder)
Foto van Frans Langeveld Frans Langeveld (wethouder)
Foto van Maureen Sluiter Maureen Sluiter (wethouder)
Foto van Rens Steintjes Rens Steintjes (wethouder) vanaf 17-05-2018
Foto van Jorik Huizinga Jorik Huizinga (raadslid) vanaf 29-03-2018tot 17-05-2018