Raad en college

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Aantal zetels op 31-12-2010
9

Leden

Foto van Martin Thus Martin Thus (fractievoorzitter) vanaf 11-03-2010
Foto van Liesbeth Berens Liesbeth Berens (raadslid) tot 26-03-2010
Foto van Cathy Bouwens Cathy Bouwens (raadslid)
Foto van Harry Dorland Harry Dorland (raadslid)
Foto van Bennie Ernst Bennie Ernst (raadslid)
Foto van Vincent Heuthorst Vincent Heuthorst (raadslid) vanaf 11-03-2010
Foto van Marieke Salemink- van der Burg Marieke Salemink- van der Burg (raadslid) vanaf 11-03-2010
Foto van Rens Steintjes Rens Steintjes (raadslid)
Foto van Bennie Vonk Bennie Vonk (raadslid)
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Aantal zetels op 31-12-2010
9

Leden

Foto van Pieter Koning Pieter Koning (fractievoorzitter)
Foto van Douwe Bos Douwe Bos (raadslid) vanaf 01-05-2010
Foto van Onno van de Groep Onno van de Groep (raadslid) vanaf 11-03-2010
Foto van René Isselman René Isselman (raadslid) vanaf 11-03-2010
Foto van Marianne Kock Marianne Kock (raadslid) vanaf 11-03-2010
Foto van Ercan Koçyigit Ercan Koçyigit (raadslid) vanaf 11-03-2010
Foto van Emiel Koestal Emiel Koestal (raadslid) vanaf 11-03-2010
Foto van Jens Larsen Jens Larsen (raadslid) vanaf 11-03-2010
Foto van Ans Putman Ans Putman (raadslid)
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Aantal zetels op 31-12-2010
8

Leden

Foto van Nol Verhoeven Nol Verhoeven (fractievoorzitter)
Foto van Helma Bulten Helma Bulten (raadslid)
Foto van Ed de Rechteren van Hemert Ed de Rechteren van Hemert (raadslid) tot 01-03-2010
Foto van Ed de Rechteren van Hemert Ed de Rechteren van Hemert (raadslid) vanaf 01-05-2010
Foto van Simone Koster Simone Koster (raadslid)
Foto van Henk Mourik Henk Mourik (raadslid)
Foto van Stan van Pul Stan van Pul (raadslid)
Foto van Maureen Sluiter Maureen Sluiter (raadslid) vanaf 11-03-2010
Foto van Pieter Wieman Pieter Wieman (raadslid) vanaf 11-03-2010
 

SP

Fractie informatie

Logo van SP
Aantal zetels op 31-12-2010
3

Leden

Foto van Harry Bosman Harry Bosman (raadslid)
Foto van Jaco te Hennepe Jaco te Hennepe (raadslid)
Foto van Marja Lukassen Marja Lukassen (raadslid) vanaf 01-03-2010
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Aantal zetels op 31-12-2010
2

Leden

Foto van Rogier Dikker Rogier Dikker (raadslid) vanaf 09-12-2010
Foto van Henri-George Moïze de Chateleux Henri-George Moïze de Chateleux (raadslid) tot 01-10-2010
Foto van Willem Traag Willem Traag (raadslid)
 

GroenLinks

Fractie informatie

Logo van GroenLinks
Aantal zetels op 31-12-2010
4

Leden

Foto van Sevda Bali Sevda Bali (fractievoorzitter)
Foto van John Westerdiep John Westerdiep (fractievoorzitter)
Foto van Rob van Dillen Rob van Dillen (raadslid) vanaf 11-03-2010
Foto van Dirk Kuipers Dirk Kuipers (raadslid) vanaf 11-03-2010
 

SGP-ChristenUnie

Fractie informatie

Logo van SGP-ChristenUnie
Aantal zetels op 31-12-2010
1

Leden

Foto van Ewout de Jong Ewout de Jong (fractievoorzitter)
 

Lokaal Belang Doetinchem

Fractie informatie

Logo van Lokaal Belang Doetinchem
Aantal zetels op 31-12-2010
1

Leden

Foto van Willem Traag Willem Traag (raadslid)
 

PvLM (Partij voor Lokaal Maatwerk)

Fractie informatie

Logo van PvLM (Partij voor Lokaal Maatwerk)
Aantal zetels op 31-12-2010
1

Leden

Foto van Robert Ooms Robert Ooms (fractievoorzitter)
 

Duurzaam Doetinchem

Fractie informatie

Logo van Duurzaam Doetinchem
Aantal zetels op 31-12-2010
1

Leden

Foto van Ellenus Venema Ellenus Venema (fractievoorzitter)
 

Fractie Veltkamp

Fractie informatie

Logo van Fractie Veltkamp
Aantal zetels op 31-12-2010
1

Leden

Foto van Johan Veltkamp Johan Veltkamp (fractievoorzitter)
 

College

Orgaan informatie

Logo van College
Aantal zetels op 31-12-2010
1

Leden

Foto van Herman Kaiser Herman Kaiser (burgemeester/voorzitter van de raad)
Foto van Annemieke Traag Annemieke Traag (burgemeester/voorzitter van de raad)
Foto van Otwin van Dijk Otwin van Dijk (wethouder)
Foto van Peter Drenth Peter Drenth (wethouder)
Foto van Steven Kroon Steven Kroon (wethouder) vanaf 01-03-2010
Foto van Dhr Koos Kuiper Dhr Koos Kuiper (wethouder) tot 26-01-2010
Foto van Ingrid Lambregts Ingrid Lambregts (wethouder)
Foto van Frans Langeveld Frans Langeveld (wethouder)
Foto van Loes van der Meijs Loes van der Meijs (wethouder)
Foto van Kees Telder Kees Telder (wethouder)
Foto van Henk Bulten Henk Bulten (raadslid) vanaf 11-03-2010